Egyesület
Labdarúgás
HÍREK
hírek
2018.01.15
Felnőtt csapatunk a mai napon elkezdte a felkészülést. Sajnos csapatunkból Szabó Richárd családi okok, Szabó Péter iskolai tanulmányok miatt bejelentette távozását.
Egyesületünk Vezetése köszöni az itt elvégzett munkájukat és további sikeres életet kíván!
2018.01.08
Egyesületünk Vezetése megállapodott Fükő Tiborral, U19 korosztályú csapatunk edzői teendőinek ellátásáról.
Egyben köszönetét fejezi ki Sasvári Lászlónak az U19 csapatnál eddig elvégzett munkájáért. Sasvári László a továbbiakban is Egyesületünk alkalmazásában marad, az U16 korosztály edzőjeként.
A MAKLÁR SE FELNŐTT CSAPATA RÉSZT VESZ A XXX. IMOLA HÍRLAP KUPÁN, MELY EGYBEN A 6. FESZTBAUM BÉLA EMLÉKTORNA.
SPORTEGYESÜLETÜNK FELNŐTT CSAPATA A NAGYPÁLYÁN NYÚJTOTT REMEK ŐSZI TELJESÍTMÉNYÉNEK KÖSZÖNHETŐEN ISMÉT ABBAN A MEGTISZTELTETÉSBEN RÉSZESÜLT, HOGY MEGHÍVÁST KAPOTT A MEGYE LEGRÉGEBBI, LEGNAGYOBB PRESZTÍZSŰ KISPÁLYÁS LABDARÚGÓ TORNÁJÁRA.
2016. január 30., szombat Eger, Kemény Ferenc Sportcsarnok
A PROGRAM:
A csoport (1x20 perc)
08.30–08.50: Egri Sportcentrum–Marshall ASE
08.55–09.15: Hevesi LSC–Heves megye válogatott
09.20–09.40: Felsőtárkány-MSE-Zsóry–Egri Sportcentrum
09.45–10.05: Heves megye válogatott–Marshall ASE
10.10–10.30: Hevesi LSC–Felsőtárkány-MSE-Zsóry
10.35–10.55: Egri Sportcentrum–Heves megye válogatott
11.00–11.20: Marshall ASE–Felsőtárkány-MSE-Zsóry
11.25–11.45: Egri Sportcentrum–Hevesi LSC
11.50–12.10: Heves megye válogatott–Felsőtárkány-MSE-Zsóry
12.15–12.35: Marshall ASE–Hevesi LSC
B csoport (1x20 perc)
12.40–13.00: Gyöngyösi AK–Maklár SE
13.05–13.25: Egerszalók SE–Visonta SC
13.30–13.50: FC Hatvan–Gyöngyösi AK
13.55–14.15: Visonta SC–Maklár SE
14.20–14.40: Egerszalók SE–FC Hatvan
14.45–15.05: Gyöngyösi AK–Visonta SC
15.10–15.30: Maklár SE–FC Hatvan
15.35–15.55: Gyöngyösi AK–Egerszalók
16.00–16.20: Visonta SC–FC Hatvan
16.25–16.45: Maklár SE–Egerszalók SE
Helyosztók (2x15 perc)
16.50–17.20: A5–B5, mérkőzés a 9–10. helyért
17.25–17.55: A4–B4, mérkőzés a 7–8. helyért
18.00–18.30: A3–B3, mérkőzés az 5–6. helyért
18.35–19.05: A2–B2, mérkőzés a 3–4. helyért
19.10–19.40: A1–B1, a torna döntője
19.45: Eredményhirdetés